مراکز خرید کوالالامپور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

مراکز خرید کوالالامپور

منطقه Bukit
این منطقه به آخرین محل خرید معروف است.منطقه Bukit Bintond انتخابهای ارزشمندی توسط فروشندگان مجرب خود برای خرید به شما ارائه می کند.شما در این محل می توانید کران تا کران از محصولات ارائه شده خرید کنید.

مهم ترین مراکز خرید این ناحیه عبارتند از:
Sungei Wang Plaza & BBPlaza
به بهترین محل خرید شهر معروف است که محصولات و اجناس بسیار خوبی را ارائه می کند.حجم گسترده و زیاد محصولات در این منطقه هر فردی را دست پاچه خریدمی کند.این فروشگاه جایزه بهترین مجموعه خرید گردشگری را در سالهای 1997و1996 را به خود اختصاص داده است.
آدرس: 99 Jalan Bukit Bintang

Pavilion
این فروشگاه مجموعه ای از انواع غذا,وسایل تفریحی و موارد دیگر سرگرمی را به مسافران و خریداران ارائه می کند.این مجموعه فروشگاهی شامل 7 طبقه می باشد که در آن بیش از 450 فروشگاه مایحتاج شما را در تمامی زمینه ها برطرف می کند.
آدرس: 168 Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur
Starhill Gallery
این فروشگاه مجموعه ای از مغازه های بسیار شیک و لوکس در 7 طبقه است.در طبقه غذاخوری این مجموعه شما می توانید مجموعه ای از هزاران مدل غذا را امتحان کنید.در طبقات مختلف این فروشگاه انواع لوازم آرایشی,بهداشتی,ورزشی,خانگی و غیره قابل خرید و تهیه است.
آدرس: 181, Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur
Low Yat Plaza
این فروشگاه یکی از مراکز خرید عمومی جهت تهیه انواع لوازم کامپیوتری در شهر کوالالامپور است.شما می توانید تمام این محصولات را در زیر یک سقف تهیه کنید.بیشتر فروشگاههای این مجموعه به یکدیگر وابسته و مرتبط هستند و شما به راحتی می توانیدمحصولات مورد نظر خود را از آنها تهیه کنید.
آدرس:    No. 7, Jalan Bintang, Off Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang Central,
Berjaya Times Square
این فروشگاه شامل 10 طبقه و بیش از700 فروشگاه مختلف در یک محل است که آن را تبدیل به مکانی برای تمام سنین کرده است.همچنین در این محل فروشگاههایی وجود دارد که اجناس منحصر به فرد و خاص را ارائه می  کنند.
آدرس: No. 1 Jalan Imbi

 

Lot 10
این فروشگاه با تابلوی بزرگ سبز رنگ خود در منطقه Bukit کاملا مشخص و مشهور است.در این مجموعه فروشگاههای متعدد مواد غذایی,رستوران,سوپرمارکت و غیره وجود دارد.
آدرس: 50 Jalan Sultan Ismail

مراکز خرید مرکز شهر کوالالامپور


مرکز شهر کوالالامپور به واسطه فروشگاههایی که به عنوان آخرین محل ارزیابی قیمت و خرید انتخاب می شوند به یک مرکز خرید معتبر ومعروف تبدیل گردیده است. بخصوص در طبقه همکف برجهای پتروناس یک مجموعه فروشگاهی 6 طبقه به نام Suriaانواع و اقسام محصولات را ارئه می کند.

Suria KLCC
فروشگاه Suria یک مجموعه بسیار گسترده و پهناور از مغازه های مورد نیاز است که در مجاورت برجهای پتروناس قرارگرفته ودر6طبقه انواع فروشگاهها, بوتیکها ورستورانها را ارائه می کند.این مجموعه فروشگاهی محلی رویایی برای خریداران لوازم کامپیوتر است.این مرکز به انواع سرویسها و خدمات مورد نیاز مسافران مجهز است.
آدرس: KLCC Petronas Twin Towers
Avenue K
این مجموعه درست در مقابل Suriaواقع شده است.این فروشگاه مجموعه ای از لوازم خانگی با مارکهای مختلف بین المللی را ارائه می کند.
آدرس: 156, Jalan Ampang
China Town
محله چینی ها یکی از مراکز خرید بسیار معروف است که در خیابان Petaling واقع شده است.اما علاوه بر محله چینی ها که در این خیابان قرارگرفته است و محل خرید سنتی و قدیمی با انواع و اقسام اجناس متفاوت است.فروشگاههای زنجیره ای و مجموعه ای مختلفی در کنار این خیابان قرار گرفته است که بعضی از آنها عبارتند از:
Central Market) Pesar Seni)در فاصله بسیار نزدیک از خیابان Petaling قرار گرفته است.این مجموعه امروزه به یکی از جذابیتهای گردشگری و یکی از شاخصه های معتبر این ناحیه تبدیل گردیده است.در این مجموعه می توانید طیف گسترده ای از انواع تولیدات,صنایع دستی,اجناس لوکس و قدیمی و سوغاتی را تهیه نمائید.
آدرس:  No. 10, Jalan Hang Kasturi

sogo

موقعیت این مجتمع تجاری در مرکز شهر کوالالامپور و در خیابان بسیار قدیمی و معروف عبدالرحمن قرار دارد.

فاصله این مجتمع تجاری از برج های دوقلو مالزی با تاکسی کمتر از 5 دقیقه و پیاده در حدود بیست دقیقه می باشد.

خیابان عبدالرحمن یکی از خیابانهای قدیمی و دارای فروشگاههای پارچه بسیار بزرگی می باشد که بسیار مورد توجه توریستها می باشد که در این فروشگاهها انواع پارچه های تولید مالزی - کشمیر -پاکستان و هند با قیمت نسبتا" مناسبی عرضه می شود.

یکی از این فروشگاهها پارچه فروشی زنجیره ای معروف کامادار می باشد که در چندین طبقه انواع و اقسام پارچه را عرضه می کند.

به جرات می توان گفت اکثر برندهای معروف پوشاک و خصوصا" کیف و کفش و محصولات آرایشی و بهداشتی در این فروشگاه عرضه می شوند و به نسبت سایر مراکز خرید مالزی از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد.

معروفیت اصلی این فروشگاه به حراج های دائمی کیف و کفش و پوشاک با قیمت مناسب و در طول سال و به خصوص ایام کریسمس - عید فطر - عید چینی ها در مالزی و سایر ایام می باشد.

به جرات می توان گفت این فروشگاه طیف وسیع و متنوعی از محصولات را به خریداران خود عرضه می کند که از محصولات ارزان قیمت و تا برندهای معروف و معتبر را شامل می شود

ALAIN DELON - SACHS - GIOSSARDI - VALENTINO CREATIONS - BOBBY FRANZ - GUESS - PIERRE CARDIN - UNIVERSAL TRAVELLER - GOIN' PLACES - POLO - BYFORD - CROCODILE - ARENA - CARVEN - NICOLE MNJ - JOAN ALLEN - G & H - ELLE - SODA EXCHANGE - COACH - SALVADORE FERRAGAMO - JUICY COUTURE - MARC JACOBS - PACO RABANNE - ANNA SUI , ...

امکانات عمومی مجتمع تجاری سوگو دستگاههای خودپرداز "می بانک مالزی" و "سی آی ام بی" وهمچنین صرافی , سالن های غذاخوری - پارکینگ -و غیره می باشد  البته در اطراف این مرکز پارکینگهای روباز و ارزانتری نیز برای بازدیدکنندگان وجود دارد.

ساعات کار از 10 صبح تا 9.30 شب و روزهای تعطیل تا 10

تذکر : خیابان عبدالرحمن از محله های قدیمی بوده و متاسفانه محله خوشنامی نیست و اکیدا" توصیه می شود در ساعات پایانی شب از تردد تنهایی و با پول نقد از این محله پرهیز کنید.

Kata Roya Shopping Complex

یکی از قدیمی ترین فروشگاههای کوالالامپور است و هنوز برای کسانی که می خواهند اجناس ارزان قیمت خریداری کنند محل مناسبی است.
آدرس:  At the junction of Jalan Silang and Jalan Tun Tan Cheng Lock
Uo Super Store
یک بازار بسیار بزرگ محلی از ابزار و لوازم منزل و مایحتاج عمومی.در این فروشگاه حجم زیادی از ابزار و لوازم مورد نیاز شما با قیمت مناسب ارائه می گردد.
آدرس: Lot PT1, Section 24, Jalan Sultan
Petaling Street Market
این بازار محلی به خاطر سایبانهای سبز خود در فصول بارانی و گرم سال بسیار معروف است.این بازار از جمله بازارهای ارزان معروف و محلی شهر کوالالامپور است که شبها از جلوه و نمای خاصی نیز برخوردار است.
آدرس:  Along Petaling Street and the intersecting road, Jalan Hang Lekir

CENTRAL MARKET

موقعیت سنترال مارکت یک مجتمع تجاری کوچک و قدیمی است که تاریخ آن به سال 1888 میلادی بر می گردد و در مرکز شهر کوالالامپور و در خیابان بسیار قدیمی هانگ کاستوری در نزدیکی بازار معروف چایناتاون مالزی قرار دارد.

فاصله این مجتمع تجاری از برج های دوقلو مالزی با تاکسی کمتر از 10 دقیقه قرار دارد و برای رسیدن به این بازار می توان از قطار شهری در ایستگاه کوالالامپور - ترن هوایی پوترا در ایستگاه پاسار سنی - ترن هوایی استار ال آر تی در ایستگاه مسجد جامع استفاده کرد. البته اتوبوس های معروف گردشگری هاپ آن هاپ آف در این مرکز خرید نیز توقف می کنند.

در مجتمع سنترال مارکت  برند جهانی و خاصی وجود ندارد و کلیه فروشگاهها در این مرکز سوغاتی و صنایع دستی مالزی را به فروش می رسانند

معروفیت اصلی این فروشگاه به فروش اجناس خاصی می باشد که در هیچ یک از دیگر فروشگاههای مالزی ارائه نمی شود البته در بسیاری از مواقع قیمت و کیفیت اجناس این مرکز بالاست

به جرات می توان گفت این فروشگاه طیف وسیع و متنوعی از صنایع دستی و کالاهای قدیمی مالایی - چینی - هندی و ... را به خریداران خود عرضه می کند .

امکانات عمومی مجتمع تجاری سنترال مارکت سالن های غذاخوری - پارکینگ روبازانواع صرافی و خدمات بانکی است که با قیمتهای مناسب ارز شما را تبدیل می کنند.

ساعات کار از 10 صبح تا 10 شب

تذکر : این منطقه از محله های قدیمی بوده و اکیدا" توصیه می شود در ساعات پایانی شب از تردد تنهایی و با پول نقد از این محله پرهیز کنید.

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

 
صفحه شما : مالزی کوالالامپور مراکز خرید کوالالامپور
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست