رستورانهای دبی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

 

رستورانهای دبی

تنوع رستورانها در دبی چشمگير است. شما با هر ذائقه و بودجه ای می توانيد رستوران مورد علاقه خود را دبی پيدا کنيد. از غذاهای مکزيکی گرفته تا غذاهای ايتاليايی و از غذاهای کشور های مديترانه و خاورميانه گرفته تا غذاهای ژاپنی در رستوران های دبی طبخ و سرو می شود. در دبی، خوردن غذا و بويژه شام در بيرون از خانه در بين همه گروه ها و مليت ها بسيار متداول می باشد. اکثر رستوران ها و غذاخوری ها در بعد ازظهرها از ساعت 6 باز می باشند ولی معمولا تا ساعت 9 شب خلوت می باشند. اکثر رستوران های دبی در داخل هتل ها قرار دارند ولی رستوران های بسيار خوبی نيز در گوشه وکنار شهر بصورت مستقل فعاليت می نمايند. اکثر رستوران ها بيش از يک نوع غذای بين المللی را سرو می نمايند. برای مثال، در يک رستوران هندی ممکن است غذاهای چينی و تايلندی نيز سرو شود. برخی از رستوران ها نيز در شبهای خاصی از هفته، غذاهای متفاوتی با منو معمولی رستوران سرو می نمايند. برخی از رستوران در تمامی طول هفته و يا روزها و يا شب هايی خاص بصورت بوفه فعاليت می کنند و شما می توانيد با پرداخت مبلغی ثابت و قابل توجه، هر آنچه را از غذاها و نوشيدنی ها ميل داريد، تناول کنيد.

در این بخش ما به معرفی رستورانهای دبی به طور کامل می پردازیم و انواع این رستورانها , با قیمتهای متفاوت معرفی میگردد ضمن اینکه با کلیک کردن بر روی نام هر یک از این رستورانها اطلاعات کامل این رستوران و نظرات بازدید کنندگان آن برای شما نمایش داده میشود.

البته توجه داشته باشید که غذا , رستوران و کیفیت آنها امری کاملا شخصی و سلیقه ای میباشد بنابراین نظرات بازدیدکنندگان این رستوران ممکن است با نظر شما بیننده گرامی متفاوت باشد.

برای اطلاعات بیشتر شما بازدیدکنندگان گرامی 1 سایت آشپزی ایرانی که در ارتباط با بعضی از رستورانهای دبی نظرات و معرفیهائی را انجام داده اند به شما معرفی می کنیم که ممکن است به ذائقه ایرانی بودن شما نزدیک تر باشد.

لطفا اینجا کلیک کنید

 

جستجوی رستوران بر اساس قیمت

رستورانهای 1 الی 50 درهم

رستورانهای 50 الی 200 درهم

رستورانهای 200 الی 350 درهم

رستورانهای 350 الی 500 درهم

رستورانهای 500  درهم  به بالا

بخش رستورانهای فوق به تدریج در حال آماده شدن میباشد از شکیبائی شما سپاسگزاریم.

لطفا با ما همراه باشید.

Comments  

 
0 #1 haideh 1392-02-06 13:03
:-)
Quote
 

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

صفحه شما : دبی دیدنیهای دبی رستورانهای دبی
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست