شب در پوکت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

شب در پوکت


بازدیدکنندگان این جزیره بهشتی در تایلند بسیار راضی و خشنود هستند از امکاناتی که در این جزیره برای آنها تدارک دیده شده است انواع هتلها با درجه بندی مختلف , رستورانهای مختلف تایلندی و بین المللی در انواع مختلف , کافه ها , فروشگاهها و امکانات رفاهی بسیار زیادی که برای مسافران و گردشگران ورودی این جزیره تهیه و تدارک دیده شده است و به آنها سرویس می دهد.
علاوه بر این سرویسها و مزایا امکانات متعدد دیگری وجود دارد که هر شب برنامه های ویژه ای را برای گردشگران تدارک دیده اند و بازدید کنندگان را برای ساعاتی سرگرم می کنند.


مهم ترین این مراکز عبارتند از:


Phuket Fantasea

شما در این محل می توانیدانواع نمایشهای گوناگون و متفاوت همرا با نمایش هایی از تاریخ , فرهنگ و تمدن تایلند را نظاره گر باشید .
همچنین در این محل نمایشهای مختلف سیرک انجام می شود که می تواند برای بازدید کنندگان جالب باشد.


Dino Park Mini Golf

اگر می خواهید به بازی گلف بپردازید و از این ورزش اشرافی لذت ببرید می توانیددر این پارک به این ورزش مفرح بپردازید و ساعاتی خوش و لذت بخش را با دوستان خود داشته باشید.
در این پارک زیر نظر متخصصان ساعات خوشی را برای کودکان و بزرگسالان فراهم کرده اند و بچه ها می توانند از نزدیک فوران آتش فشان را دیده و از آن لذت ببرند.


Thai Culture Show

این محل به بازدیدکندگان خود تجربه ای از نحوه زندگی , فرهنگ تاریخ و تمدن مردم جنوب تایلند را ارائه می کند. در این نمایش شما می توانید نحوه زندگی مردم روستایی و کارگران و نحوه زندگی آنها را در گذشته به تماشا بنشینید. در این نمایش با رقص و موزیک سنتی شما را با گذشته این مردم آشنا می کنند که می تواند شبی سرگرم کننده و آموزنده برای شما باشد.


Thai Boxing (Muay Thai)
این ورزش رزمی که بوکس چینی نیز نامیده می شود یکی از مشهورترین و پر طرفدارترین ورزشهای رزمی تایلنداست که تماشاچیان فراوان و مخصوص خود را دارد.
تماشای این ورزش پر هیجان می تواند شبی پر هیجان را برای شما به ارمغان آورد

 

بازدید کننده گرامی اگر از خدمات این مجله و آژانسهای مسافرتی معرفی شده استفاده نموده اید بسیار خوشحال خواهیم شد اگر ما را از نظر خود درارتباط با خدمات این سایت و آژانسهای معرفی شده مطلع فرمائید تا در آینده خدمات بهتر و کاملتری را ارائه نمائیم.

با تشکر مدیریت سایت

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

 
صفحه شما : تور تایلند پوکت و ساموی شب در پوکت
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست