خرید در پوکت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

خرید در پوکت


کشور تایلند به مرکز خرید معروف است. به خاطر فروشگاههای گوناگون خود شهرت خاصی دارد . شهر پوکت نیز از این امر مستثنی نیست و دارای فروشگاههای گوناگون با انواع صنایع دستی , سوغاتها و خریدهای خاص خود می باشد.
در این بخش به معرفی بعضی از فروشگاههای معروف پوکت و نیز سوغاتیهای این منطقه از تایلند می پردازیم.


Department stores

ز

 

سوغاتیها و صنایع دستی پوکت


اجناس قدیمی


در این منطقه اجناس قدیمی تایلندی چینی برمه ای و خمری برای خرید عالی هستند. اما باید توجه داشته باشید که اجازه خروج مجسمه و یا تصویر بودا را به شما نمی دهند. اما سایر موارد مجوزهای خاص خود را دارد.


سرامیک


شما می توانید انواع سرامیکهای مدل قدیمی  و جدید را در تایلند خرید نمائید و برای خود همراه ببرید. اما بهتریم نوع شناخته شده آنها مخصوص منطقه Sukothai اسن که دارای رنگ سبز دریایی است.


لباس


کشور تایلند یکی از مهم ترین مراکز تولید و فروش لباس در جهان می باشد که تمامی مدلهای لباس از نوع ورزشی و اسپرت تا لباسهای کاملا رسمی در این کشور تولید می شود پس زیاد عجیب نیست که شما انواع مدلهای لباس را در فروشگاههای گوناگون این کشور بر تن مدلها و مانکمهای لباس می بینید.


جواهرات


تایلند به عنوان مرکز جواهرات رنگی دنیا به حسلب می آید یاقوت کبود از جمله سنگهای بومی این منطقه به حساب می آید.
اما انواع مدلهای بدلی این جواهرات نیز در فروشگاههای گوناگون موجود می باشد که در هنگام خرید باید حتما توجه لازمه را داشته باشید.


ابریشم تایلندی


احتمالا معروفترین محصول تولیدی و صنایع دستی منطقه حکومتی تایلند است . ابریشم در انواع مدلهای گوناگون با رنگها و قطرهای مختلف موجود می باشد که عموما به صورت خام و متری یا به صورت لباسهای ابریشمی فروخته می شود که یک یادگاری مهم از کشور تایلنداست. مدل تک و معروف ابریشم تایلند مدل MAT MEE می باشد.


گل ارکیده


گل ارکیده یکی از معروفترین گلهای تایلند است که در انواع مدلها و رنگهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. یکی از ویژگیهای این گلها عرضه و صادرات این گلها به سایر کشورها می باشد.

 

بازدید کننده گرامی اگر از خدمات این مجله و آژانسهای مسافرتی معرفی شده استفاده نموده اید بسیار خوشحال خواهیم شد اگر ما را از نظر خود درارتباط با خدمات این سایت و آژانسهای معرفی شده مطلع فرمائید تا در آینده خدمات بهتر و کاملتری را ارائه نمائیم.

با تشکر مدیریت سایت

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

 
صفحه شما : تور تایلند پوکت و ساموی خرید در پوکت
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست