رستورانهای پاتایا

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف


رستورانهای پاتایا


شما در تایلند هستید بنابر این غذا دور از دسترس شما نیست . فروشکاهها رستورانها غذا فروشیهای سیار و سایر فروشندگان محلی غذا همه در دسترس شما هستند.
تعداد زیادی از رستورانها ( تایلندی و غیر تایلندی ) انواع مختلفی از غذاها ی محلی تایلند و خارجی را به شما عرضه می کنند.


منطقه جافوری


منطقه جافوری دارای طیف وسیعی از زستورانها می باشد که در آنها انواع غذاهای دریایی و میوه های محلی تایلند را به مشتریان خود عرضه می کنند . همچنین در این منطقه شما غذاهای شمال شرقی تایلند یعنی سالاد ادویه پاپایا Papaya و یا سالاد ادویه Sour Chopped Pork را میل کنید.

ناحیه Carrefour


ناحیه Carrefour و Pattaya Klang ( نزدیک جاده سوم ) دارای غذای خوبی است که در آن انواع غذاها و سالادها ر میتوان میل کرد. همچنین در مناطق عموممی مانند پایانه ها و گاراژها دستفروشها غذا و ساندویچ ارزان ارائه می کنند.


Kiss food & Drink

این رستوران انواع غذاهای تایلندی و غربی را به شما ارائه می کند و مهم ترین ویژگی آن 24 ساعته بودن آن است که در هر موقع از روز که احساس گرسنگی کنید می توانید به این رستوران سری بزنید ضمنا این رستوران دارای 2 شعبه می باشد.


شعبه 1 - Second road opposite Mike shopping mall
شعبه 2 – مقابل  Dolphin round about

Subway

این رستوران دارای 4 شعبه درپاتایا است.
جنوب پاتایا – Entrance to Walking street
جاده ساحلی – در مقابل Tipp Plaza
مرکز پاتایا -  طبقه اول Carrefour
جاده Second Road- در مقابل Soi 1

S & B Coffe shop

محل انواع ساندویچهای ارزان قیمت را به شما عرضه می کند.

BIG & Tesco
در این دو ناحیه غذایی نیز شما می توانید انواع مدلهای ساندویچ را با قیمتی ارزان تهیه کنید.

SOI 15

در این ناحیه و خیابان شما می توانید طیف وسیعی از غذاهای خیابانی را  که توسط فروشندگان سیار ارائه می گردد را انتخاب کنبد غذاهایی که بسیار ارزانتر از رستورانها است.


APEX Hotel

این هتل که در جاده  Second Road در مقابل SOI 11  واقع شده است طیف وسیعی از غذاهای تایلندی و غربی را به صورت بوفه به شما ارائه می کند (قیمت 180 بت برای بزرگسال ) همچنین می توانید یک صبحانه کامل آمریکایی را با 110 بت برای بزرگسال و 60 بت برای بچ ها میل کنید.

BIER-KUTSCHE German Restaurant

یک رستوران آلمانی خوب در شهر پاتایا با قیمت متوسط اما کیفیت خوب . اگر می خواهید غذاهای غربی مخصوصا آلمانی را امتحان کنید اینجا انتظار شما را می کشد.
آدرس : در خیابان Walking Street بین Soi BJ و خیابان Soi Lucky Star

COOL KITCHEN

این رستوران در مجموعه سوپر مارکت BOWL TOPS PS  واقع شده و دارای غذاهای غربی و تایلندی متفاوتی است که در آن می توانید انواع سالادها سوپ ها و غذاهای معروف تایلند را امتحان کنید.

COOL HOUSE
این رستوران بعد از مموعه سوپر مارکت  PS Bowl Tops واقع شده است که در اقع به عنوان خواهر یا نمایندگی COOL KITCHEN می باشد با همان منوی غذا اما با محیط و فضایی بیشتر و جالبتر.


LEK Hotel

اگر می خواهید غذاهای تایلندی , غربی و بین المللی متفاوتی را امتحان کنید باید سری به این رستوران بزنید و از غذاهای آن امتحان کنید . بوفه صبحانه معروف این رستوران هر روز از ساعت 7 صبح تا 10 صبح با 110 بت برای بزرگسالو 60 بت رای بچه ها آماده است . ضمن اینکه بوفه شام نیز با 180 بت برای بزرگسالان آماده است.


PARSA Restaurant

یک رستوران خوب ایرانی که غذاهای سنتی ایرانی را با کیفیت بالا سرو مسکند. غذاهای این رستوران انواع کباب , خورشت و نوشابه های معروف ایرانی مانند دوغ است.


SHER-E-PUNJAB Restaurant

یک رستوران بسیار خوب هندی که هم غذاهای گیاهی ( گیاه خواران ) و هم غذاهای گوشتی را به مشتریانخود ارائه می کند ضمن اینکه می توانید از غذاهای پر ادویه هندی هم در این رستوران استفاده نمایید.
آدرس : (Near sub way ) Soi 11 Beach Road

The GOLF Club

یک رستوران کلاسیک عالی  آمریکایی با شام های مخصوص آمریکایی همراه با نان شیرینی میوه ای یا گوشت دار, خوراک گوشت دنده , کلوچه های مخصوص انگلیسی , کباب دنده آمریکایی و نیز سایر غذاهای غربی مخصوصا امریکایی.
مچنین شبهای شنبه , یکشنبه و چهار شتبه شب استیک در این رستوران برقرار است که گوشت استیک و کباب دنده به روش آمریکایی بر روی باربیکیو دودی (B&B) تهیه می شودهمچنین در این محل همه روزه صبحانه کامل انگلیسی و آمریکایی از ساعت 7 صبح برقرار می باشد.
آدرس : Soi Lok Metro

BRUNO’S Restaurant

در این رستوران شما هم می توانید غذاهای اروپایی را میل کنید و هم غذاهای تایلندی خدود قیمت غذا در این رستوران 400 بت می باشد.
آدرس : Thappraya Road

MANHATTAN teak House

اگر قصد دارید به یک رستوران دارای کلاس بین المللی و جهانی بروید این رستوران تنها رستوران کلاس جهانی در پاتاتیا است که کباب های عالی ارائه می کند. البته مواظب جیب خود باشید.( هر نفر 2000 بت )
آدرس :  nearju nction of Thappraya & pratamnak road

Five Star J.Restaurant

اگر به دنبال یک رستوران  100% گیاهی  با غذاهای متنوع گیاهی می گردید این محل با مدیر گیاه خوار خود در خدمت شماست  که انواع غذاهای گیاهی را به صورت بوفه به شما اراه می کند.
آدرس : Soi Pattaya land 2 (Soi 13/4)

Chinese Vegetarian Café

این محل یک رستوران گیاهی چینی ارزان قیمت است.
آدرس : 3rd road ear turn on thappraya road in Blind massage center

بازدید کننده گرامی اگر از خدمات این مجله و آژانسهای مسافرتی معرفی شده استفاده نموده اید بسیار خوشحال خواهیم شد اگر ما را از نظر خود درارتباط با خدمات این سایت و آژانسهای معرفی شده مطلع فرمائید تا در آینده خدمات بهتر و کاملتری را ارائه نمائیم

با تشکر مدیریت سایت

Comments  

 
0 #2 zara 1394-01-07 10:43
hi tanx
Quote
 
 
0 #1 zara 1394-01-07 10:41
:P
Quote
 

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

 
صفحه شما : تور تایلند شهر ساحلی پاتایا رستورانهای پاتایا
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست