Kanchanaburi بهشتی زیبا در جوار بانکوک

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

Kanchanaburi

بهشتی زیبا در جوار بانکوک

این بهشت زیبا در نزدیکی بانکوک از جمله مکانهای بسیار زیبا می باشد که به تازگی  مورد توجه گردشگران و بازدیدکنندگان تایلند و شهر بانکوک قرار گرفته است این شهر به علت نزدیک بودن به پایتخت تایلند – بانکوک (129 کیلومتر ) و جذابیتهای کوهستانی بسیار زیادی که دارد به مکانی بسیار مناسب برای گذرادن اوقات فراغت و تعطیلات آخر هفته گردیده است ضمن اینکه در این منطقه می توان هتلها و سوئیتهای بسیار ارزان و شیکی را کرایه نمود که بسیار ارزان قیمت و مناسب می باشد.

این منطقه به علت نزدیکی با مرز میانمار بارها مورد تاخت و تاز این کشور در دوره های جنگ جهانی دوم و جنگهای داخلی قرار گرفته است.

در شمال و غرب این ناحیه از تایلند که با 19473 کیلومتر مربع به عنوان سومین استان بزرگ تایلند محسوب می گردد 2 رودخانه مهم این کشور با نامهای  Maenam Khwae Noi &  Maenam Khwae Yaiقرار دارد که در تغییر آب و هوای این منطقه بسیار موثر می باشد زیرا این منطقه به طور کلی دارای آب و هوای کوهستانی می باشد و گذر این 2 رودخانه از کنار این شهر در تلطیف اب و هوای آن بسیار موثر بوده می باشد.

از چشم اندازهای بسیار زیبای این منطقه می توان به آبشارهاا غارها پارک های ملی  رودهای آرام جنگلهای بکر و دست نخورده ماهیگیری کوهپیمائی و جنگل پیمائی قایق سواری و فیل سواری و صدها برنامه متنوع دیگر اشاره نمود که همه اینها باعث شده است که نام بهشت بر روی این منطقه گذاشته شود که چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند.

علاوه بر سرگرمیهای طبیعی فوق می توان از ورزشهای این منطقه مانند شنا ماهیگیری در رودخانه بازی گلف در زمینهای استاندارد این منطقه دوچرخه سواری در مسیرهای کوهستانی و مسطح که نمای بسیار زیبائی از منطقه را به شما نمایش می دهد

حتی میتوانید با برقراری کمپ در کوهستانهای اطراف از لذت شب گذرانی در کوهستان نیز لذت ببرید.

بهترین زمان برای رفتن به این ناحیه آبان آذر و فروردین ماه می باشد.

راههای دسترسی

به علت نزدیکی بسیار زیاد این منطقه به شهر بانکوک و نوجه زیاد گردشگران به این ناحیه سرویسهای مختلف حمل و نقل برای رفت و آمد به این منطقه تدارک دیده شده است که همه روزه مسافران را به این منطقه برده و یا بر می گرداند که این امر باعث گسترش سرویسهای این منطقه گردیده است.

برای دست یابی به این منطقه می توانید از سرویسهای زیر استفاده نمائید:

اتوبوس

اتوبوسهای مجهز به کولر( درجه یک و درجه 2 ) همه روزه هر 15 دقیقه از 5 صبح تا 10 شب ترمیتال بانکوک به سمت کانچانابوری حرمت می کنند که این مسیر را در 2 ساعت طی می کنند و هزینه این اتوبوسها به ترتیب 99 و 77 بت می باشد

قطار

سرویسهای قطار در این مسیر روزانه 2 بار از بانکوک به سمت این ناحیه حرکت می کنند که در ساعتهای 7:40 و   13:30میتوانید از این سرویسها استفاده کنید.

دیدنیهای منطقه

علاوه بر جذابیتهای طبیعی که در بالا قید گردید شما می توانید از تعدادی از اماکن دیدنی در این منطقه بازدیدنمائید که عبارتند از:

پل رودخانه کواوی

این پل در زمان جنگ جهانی دوم توسط ژاپنی ها و بوسیله زندانیان جنگی در این منطقه احداث گردید که امروزه علاوه بر استفاده جهت دسارسی به  یک اثر تاریخی نیز تبدیل گردیده است.

قطار و ریل مرگ

در سال 1943 هزاران نفر از زندانیان منافقین و کارگران آسیائی تحت بدترین شرایط زندگی و کاری این مسیر راه آهن را که برای انتقال تجهیزات جنگی از مرز برمه به نواحی داخلی تایلند بود ساختند این کارگران از طلوع آفتاب تا پس از غروب آفتاب با بدترین شرایط آب و هوایی این مسیر راه آهن را احداث نمودند که امروزه به یک اثر تاریخی تبدیل گردیده است.بسیاری از این کارگران در شرایط سخت کاری فوت نمودند که در قبرستانی در مقابل این ایستگاه قطار دفن شده اند که امروزه به یک موزه تبدیل گردیده است.

موزه تاریخ طبیعی

این موزه محلی برای نمایش تاریخ فرهنگ و تمدن و نحوه زندگی مردم اولیه این ناحیه می باشد که چگونگی زندگی آنها در زمان گذشته را به نمایش می گذارد.

مدرسه میمونها

این مدرسه که محل نگهداری تعدادی از میمونها و آموزش به آنها می باشد به محلی برای آموزش و نگهداری آنها برای کارهای جالب و آکروباتیک و کارهای سرگرم کننده و نیز به محلی برای سرگرمی مسافران تبدیل گردیده است.

غار زیبای Kao Pun Wat

این غار در 5 کیلومتری این ناحیه قرار گرفته است که در آن میتوان جا از زیبائیهای طبیعی غار از مجسمه و تصاویر بودا بازدید نمود ضمن اینکه در این منطقه دید بسیار زیبائی نسبت به دره های اطراف و  زیبائیهای آن دارد.

کمپ و دنیای فیلها

این کمپ که محل نگهداری فیلها می باشد در سال 2008 تاسیس گردیده است که در آن بر روی فیلها مطالعات علمی انجام شده و از آنها نگهداری میگردد و به یک مرکز علمی و تحقیقاتی تبدیل گردیده است.

هتلهای ارزان و شیک

 

هتل فقط شبی 53000 تومان برای مشاهده مشخصات و تصاویر لطفا کلیک کنید

 

 

 

هتل زیبا و شیک فقط شبی 35000 تومان برای مشاهده مشخصات و تصاویر لطفا کلیک کنید

 

 

 

هتل فوق العاده  زیبا و شیک فقط شبی 45000 تومان برای مشاهده مشخصات و تصاویر لطفا کلیک کنید.

 

هتل بسیار زیبا و شیک فقط شبی 53000 تومان برای مشاهده مشخصات و تصاویر لطفا کلیک کنید.

 

 

 

Comments  

 
0 #1 hosein 1391-01-28 07:16
سلام
لطفا قیمت تور تایلند وامکاناتشو برام میل کنید
Quote
 

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

صفحه شما : تور تایلند بانکوک Kanchanaburi بهشتی زیبا در جوار بانکوک
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست