رستورانهای بانکوک

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

مناطق توریستی برای غذا خوری

YAOW ARATA

منطقه چینی های بانکوک شامل بهترین رستورانهای این شهر از ارزانترین آنها تا گرانترین آنها مخصوصا در شب است.

بهترین این رستورانها در جاده  Yaowarat واقع شده است. بیشتر این رستورانها غذاهای چینی شامل سوپ رشته  انواع غذاهای دریایی کبابها و انواع غذاها را برای نهار یا شام در منوی غذایی خود جای داده ااند.

PHAHURAT

بعد از کمی پیاده روی در منطقه  Yaowarat ( منطقه جینی ) به طرف Phahurat به منطقه کوچک هندی نشین      می رسیم که  واقعا منطقه ای متفاوت وعالی بین دو منطقه تابلندی و چینی است. بستری محدود شده بوسیله کوجه ها و بن بست ها که تعداد زیادی از اقوام هندی و رستورانهای هندی در آن واقع شده است و غذاهای ویژه و مخصوص هندی با آن طعم های مختلف فلفل و ادویه را همراه با غذا به شما ارائه می کند.جدا از غذاهای هندی شما می توانید غذاهای منطقه پاکستان و پنجاب را نیز در این منطقه پیدا کنید.

SIAM SQUARE

این منطقه خرید متشکل از رستورانهای متفاوت از آمریکایی تا شرقی و از رستورانهای گران قیمت تا ارزان قیمت است.

در این منطقه شما می توانید مدلهای مختلف غذا را مانند یک سالن مد انتخاب کنید و با  ملیتهای گوناگون , طعم و مزه غذاهای مختلف آنها آشنا شوی.

رستورانهای تایلندی این منطقه همچنین دارای غذاهای ساندویچی ( Fast-Food ) و غذاهای ژاپنی هستند.

SUKHUMVIT ROAD

در این مسیر هیچ جای خالی برای رستورانها و غذا فروشیها نیست. در این منطقه در هر کمتر از 100 متر شنا یک رستوران یا یک غذا فروشی خیابانی را می توانید پیدا کنید که انواع و اقسام غذاها را به شما ارائه می کند.

در قسمت غربی این منطقه در اطراف Soi Nana منطقه پاکستانی و خاور میانه ای شامل رستورانهایی است که غذاهای این ناحیه را ارائه می کنند و به نام منطقه عربی کوچک ( Little Arabia ) معروف است . بعد از این منطقه به طرف جلوتر منطقه رستورانهای هندی است که غذاهای شمال و جنوب هند را به طور اخص ارائه می کند. در هر دو طرف این خیابان شما می توانید رستورانهای غربی مانند آمریکایی , ایتالیایی , فرانسوی , آلمانی و غیره را مشاهده کنید که  انواع غذاهای این مناطق و کشورها را به مشتریان خود ارائه می کنند.

SOI LANG SUA

این منطقه  نیز همانند جاده Sukhumvit  طیف وسیعی از انواع غذاهای تایلتدی , آسیایی , اروپایی و آمریکایی را ارائه می کند. رستورانهای این منطقه غذاهای گوناگون با قیمتهای مختلف و طعم و رنگ متفاوت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.همچنین گروههای مختلف موسیقی و جاز در رستورانهای این منطقه به ارائه انواع سبکهای موسیقی برای مشتریان خود می پردازند.

 

SILOM ROAD

چندین خیابان که در آنها رستورانها و غذاخوریهای خیابانی وجود دارد به این منطقه منتهی می شود و آن را به یکی از شلوغ ترین خیابانهای بانکوک تبدیل کرده است. در نزدیکی خیابان صومعه ( Convent  ) همه چیز از غذاهای اندوتزیایی  تا نوشیدنیهای ایرلندی یافت می شود در مقابل رستورانهای ژاپنی این منطقه انواع غذاهای سنتی مانند سوشی را به دوست داران غذاهای ژاپنی  ارائه می کند.

غذاهای مختلف تایلندی در نقطه به نقطه این منطقه قابل دسترسی است و بهترین نقطه ای که می توانید این غذاها را پیدا کنید SOIPHIP  است.

اگر به دنبال غذاهای ساندویچی  هستید آنها را در Soil alai sap’s lunch market  پیدا کنید.

یک منطقه خوب برای خوردن غذاهای تایلندی در این محدوده منطقه Silom Village  است جایی که طیف گسترده ای از انواع غذاهای تایلندی را می توان دید.

BANG LAMPHU

گردشگران اقتصادی یا کم هزینه و آنهایی که می خواهند قیمت کمی را برای غذا بپردازند به منطقه Khaosan Road  هجوم می آورند.جایی که  بیشتر اغذیه فروشیها غذاهای ارزان ارائه می کنند. بیشتر مهمانخانه های Khaosan Road  دارای فضای باز برای ارائه قهوه و غذا ب روی صندلی در فضای آزاد خود هستند در این منطقه همچنین می توانید سایر غذاها از ملیتهای مختلف و حتی مسلمانان را نیز امتحان کنید.

رستورانهای معروف بانکوک

رستوران ایرانی نور

معروفترین رستوران ایرنی تایلند که توسط بسیاری از روزنامه ها و مجلات به خاطر کیفیت بالای آن مورد تائید قرار گرفته است.در این رستوران انواع غذاهای ایرانی به مشتریان عرضه می گردد.

به نقل از سایت رستوران:

اولین رستوران ایرانی را در حساسترین نقطه تجاری بانکوک ( پتونام ) درسال 2002 پایگزاری کردیم دومین شعبه رستوران نور در مرکز بازار پتونام در کنار بزرگترین برج تایلند (بایوک اسکای) افتتاح گردید .
که در هر شعبه با ظرفیتی بالغ بر 70 نفر ،آماده پذیرایی از شما هموطنان با انواع غذاهای ایرانی هستیم.

آدرس : 645/52 , between Soi 13-15 , Petchburi Rd., Bangkok 10400


بانکوک - پتونام - خیابان پچبوری - بین کوچه 13 و 15 - پلاک 52/645

02-653-9093 _ Mobile: 08-6961-4055تلفن :

www.noor-thailand.com

Vientiane Kitchen

این رستوران یکی از بهترین اماکن برای دیدن شهر بانکوک است که دارای کیفیت بسیار بالای غذا هم می باشد.مهم ترین ویژگی این رستوران کنترل ادویه ها توسط آشپز می باشد اگر علام کنید که گردشگر هستید و به طعم های تند آنها عاادت ندارید. در این رستوران ضمن سرو غذا می توانید از موزیک محلی تایلند نیز لذت ببرید.قیمت غذا برای 3 نفر حدود 100 بت می باشد.

آدرس : Sukhumvit Soi 36

Daily Queen

اگر می  خواهید بهترین غذای دریایی بانکوک را میل کنید باید سری به این رستوران بزنید. قیمت این رستوران واقعا عالی است ضمن اینکه دارای محیط بسار زیبا و قشنگی است.این رستوران از مهمانان خود در محیطی زیبا با دکوراسیونی قشنگ و تایلندی در محیط درونی و بیرونی خود پذیرایی می کند.این رستوران در میان تایلندیهایی که از کیفیت غذا و رستوران صحبت می کنند بسیار معروف است.از ویژگیهای این رستوران پذیرایی به صورت میز و صندلی و نیز به صورت نشسته بر روی زمین است که با فرهنگ ایرانی و ژاپنی نزدیکی دارد.

آدرس : Saphan (bridge) Param Gau on Rattanathibet Road

Pierside Seafood Restaurant

این رستوران دریایی جدید مکانی جدید برای تجربه ای جدید است. دکور داخلی این رستوران که با هتلهای 5 ستاره رقابت می کند و دارای 2 رستوران فضای باز و داخل رستوران می باشد.قیمت این رستوران به ارزانی رستورانهای دیگر بانکوک نیست اما فضای باز بسیار زیبایی دارد.

آدرس:

adjacent to the Chaopraya River, in the River City Shopping Centre next to the Royal Orchid Hotel & Towers


Prikly Prik

اگر غذای تایلندی خوب با قیمت مناسب می خواهید سری به این رستوران بزنید.توقع دکور زیبا نداشته باشید ساده اما لذت بخش .

آدرس : Soi Covent off Silom

Basil

این رستوران جدید با دکور زیبا در هتل شرایتون ( Sheraton Grande Sukhumvit Hotel) واقع شده است . اگر می خواهید از محیطی دلچسب زیبا و آرام بخش هتل استفاده کنید و عصر دل انگیزی داشته باشید یا یک غذای تجاری و کاری با همکاران یا شرکاء کاری خود میل کنید می توانید از این رستوران و هتل زیبا با دکور قشنگ استفاده کنید. ضمن اینکه مواظب صورتحساب خود حنما باشید.

Emporium

اگر چه این محل دقیقا یک رستوران واقعی نیست و یک محل خرید یا بازار خرید است اما ارزش امتحان کردن مرکز غذایی یا رستوران داخل آن را دارد. در این محل شما یک کوپن غذایی خریداری می کنید و بوسیله آن می توانید از غذاهای متنوعی که به صورت سالاد بار یا رستوران بار برای شما تهیه شده است استفاده کنید و بدینوسیله طعم غذاهای گوناگون تایلندی را امتحان کنید. مهم ترین ویژگی این مرکز خرید ارزانی , تمیزی و غذاهای عالی آن است.

www.emporiumthiland.com

Tescos

اگر برای اولین بار است که به تایلند می روید و امتحان غذاهای تایلندی برای شما یک تجربه هیجان انگیز است و نیز رستوران یا مرکز خرید  Emporium به شما دور است این محل جایگزین بسیار مناسبی برای شما است

که در آن محیطی آرام جالب , تمیزکه غداهای متنوع را به شما ارائه می کند.

Tescos یک مرکز خرید است که جدیدا افتتاح شده و در آن انواع محصولات را می توانید خرید کنید ضمن اینکه یک رستوران بوفه نیز در آن انواع غذاهای تایلندی را ارائه می کند.شما با خرید یک کارت الکترونیکی می توانید از طیف وسیعی از غذاهای ارائه شده در این محل استفاده کنید و برای بچه ها که علاقه به شیرینی های متنوع دارند محل مناسبی است ضمن اینکه می توانید از تئاتر این محل همراه با موسیقی و رقص استفاده کنید.

www.tescolotus.com


Le Dalat

یک خانه شخصی قدیمی چوبی که محیط زیبایی را ارائه کرده است و بعضی از بهترین غذاهای ویتنامی را ارائه می کند. محل بسیار مناسبی است که در بسیاری از کتابهای رستورانی , راهنمای گردشگری و یا کتابهایی که در ارتباط ب راهنمای بانکوک به چاپ رسیده قید گردیده است.

آدرس : Sukhumvit Soi 23

Le Moghul Room

این رستوران در بسیاری از کتابهای راهنما یا حتی روزنامه های محلی و مجلات به عنوان بهترین رستوران هندی یانکوک معرفی شده است. دکور این رستوران مخصوصا در طبقه دوم بسیار جالب  و آرام بخش است باصندلیهای سبک هندی. غذاهای ای رستوران واقعا شما را متحیر می کند که چگونه این غذاها در این محل تهیه می شود و چگونه چنین شهرتی را بدست آورده است.

آدرس :   Sukhumvit Soi 11

The Tandoor

یک رستوران عالی و به یاد ماندنی.سر غذاهای شمال هند این محل که در بین هندیهای این منطقه بسیار معروف است.

آدرس : Holiday Inn Crowne Plaza Hotel in Bangkok on Silom road

 

Akbar

یکی دیگر از رستورانهای هندی بانکوک است که دارای دکور جالبی است و غذاهای خوبی هم ارائه می کند گوشت کباب این رستوران مشهور است  ضمن اینکه در مورد قیمت نیز قیمتهای متناسب و ارزانی را ارائه می کند.

آدرس :  Sukhumvit Soi 3

Angelini's

این رستوران یکی از معروفترین رستورانهای ایتالیایی بانکوک است که در محل هتل  Shangri-La

واقع شده است که مکان بسیار جالبی برای یک شام دل انگیز است. این رستوران بزرگ دارای سطوح مختلف پذیرایی از مهمانان است که با موزیک زنده از آنان پذیرایی می کند. این رستوران با همه توصیفات دارای غذای خوب با قیمتی مناسب است یعنی نه ارزان است و نه گران.

 

Senor Pico

اگر به دنبال غذای مکزیکی می گردید سری به این رستوران بزنید این رستوران در هتل Rembrandt واقع شده است که خود این هتل به داشتن غذاهای خوب معروف است( مخصوصا غذاهای هندی و مکزیکی ).در این رستوران با گروه موسیقی زنده و غذای خوب عصری دل انگیز را تجربه کنید.

 

Anna's Cafe

این رستوران رسالت خود را برای گسترش بر مبنای تقاضای مشتری قرار داده است. مکانی بزرگ شیک با سلیقه غذای خوب و قیمت مناسب همه در Anna's Cafe.


Shin Daikoku

یک رستوران ژاپنی با کیفیت بالا. قیمت های این رستوران بسیار پایین است شما می توانید در قسمت داخلی آن به سبک اپنی و یا در قسمت جدید آن بر روی میز و صندلی غذای سنتی ژاپنی یعنی سوشی SUSHI را میل کنید.

آدرس :  between Sukhumvit Soi 19 and 21

Chicken Rice Man

شما در بانکوک و تایلند طیف وسیعی از رستورانهای خیابانی را پیدا می کنید که در آنها می توانید انواع و اقسام غذاهای ارزان قیمت را پیدا کنید غذاهایی مانند ماکارونی برنج و جوجه انواع کباب و سایر غذاهای محلی و شرقی. اگرچه در این رستورانها می توانید انواع غذاها را یافت کنید اما رستوران Chicken Rice Man یک استثنا است و سزاوار انتخاب شدن است.

رستورانی با کیفیت خیلی خوب و غذایی بسیار ارزان یعنی با حدود 20 بت سوپ و غذای اصلی را میل کنید.

آدرس :  Sukhumvit Soi 23

Comments  

 
+1 #2 Tony 1391-12-16 17:18
يكى از بهترين رستوران ايرانى در بانكوك رستوران شاطر است و از غذا خوردن لذت مى بريد در اين رستوران سرويس خوب غذاي خوب فكر كنم از رستورانهاى خوب تهران جيزى كمتر ناداره و تميز است
Quote
 
 
0 #1 arya 1390-06-05 11:06
رستوران ایرانی پردیس هم یکی از رستورانهای خیلی خوب تایلند است. در بانکوک و پاتایا هم شعبه دارد.
Quote
 

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

 
صفحه شما : تور تایلند بانکوک رستورانهای بانکوک
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست