خرید در بانکوک

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

بازدید کننده گرامی اگر از خدمات این مجله و آژانسهای مسافرتی معرفی شده استفاده نموده اید بسیار خوشحال خواهیم شد اگر ما را از نظر خود درارتباط با خدمات این سایت و آژانسهای معرفی شده مطلع فرمائید تا در آینده خدمات بهتر و کاملتری را ارائه نمائیم

با تشکر مدیریت سایت

خرید در تایلند

خطرات خرید در بانکوک

در هنگام خرید در بازارهای بانکوک به نکات زیر توجه نمائید:

اگر چه در تایلند و بانکوک محصولات بسیار خوبی برای خرید و سوغات آوردن وجود دارد و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کنند امامهم ترین نکته این است که  باید در هنگام خرید کاملا مراقب باشند زیرا به همان مقدار که اجناس زیبا و خوب وجود دارد 2 برابر آن نیز اجناس نقلبی و بدل وجود دارد که بجای جنس مرغوب و اصلی به مسافران فروخته می شود که  باعث ضرر و زیان مسافران می گردد.

باید توجه داشته باشید که پس دادن اجناس در تایلند به صورت بسیار نادر و در مورد اجناس خاص هنری و سنگهای قیمتی انجام می شود حتی اگر شما دارای کاغذ خرید معتبر هم باشید. پس در هنگام خرید هم باید به جنس انتخابی کاملا دقت نمائید و هم به شرایط فروشنده که آیا جنس را پس میگیرد یا خیر و به اصطلاح سیاست فروش جنس وی چیست.

اما یکی از نکات مثبت که باید مد نظر داشته باشید این است که تعویض و تعمیر جنس خریداری شده کاملا رایگان است و شما می توانید جنس خریداری شده تان را تعویض کنید و یا در صورت اشکال به صورت کاملا رایگان برای شما تعویض نماید.

یکی از مهم ترین نکات در خرید اجناس مربوط به سنگهای قیمتی می باشد که از جمله خریدهای مهم  و مخاطره آمیز در بانکوک و تایلند می باشد زیرا بسیاری از این سنگها تقلبی بوده و با قیمتهای پائین عرضه می گردد که ممکن است در صورت خرید شما را متضرر نماید و پول شما غیر قابل بازگشت خواهد بود پس توجه داشته باشید که در صورت نیاز به خرید این سنگهای قیمتی حتما از فروشگاههای معتبر و خریداران معتبر تهیه نمائید و به صرف اینکه فروشنده ( فروشنده دولت TAT  می باشد ) از وی خرید نفرمائید پس توجه داشته باشید که پرداخت احتمالی مقداری بیشتر پول برای اینگونه اجناس بهتر از ضرر کل جنس می باشد.

شهر بانکوک یکی از بهترین شهرهای دنیا برای خرید است زیرا اگر بدانید از کجا خرید کنید، می توانید اجناس بسیار متنوع و ارزانی پیدا کنید. علاوه بر این فروشگاه های بسیاری نیزدر این شهر هستند که کیفیت و البته قیمت بالاتری دارند.

مراکز خرید بانکوک

Siam square

این منطقه یکی از مراکز خرید عمده در بانکوک می باشد که بسیار مورد علاقه گردشگران و اهالی بانکوک می باشد بخصوص جوانان آگاه به مد دختران و پسران تایلندی و به طور کلی کلیه کسانی که پیرو مد و لباس می باشند.این منطقه از دهه 60 میلادی شروع به رشد نمود مخصوصا از زمانی که دانشگاه Chulalongkorn بخشی از زمینهای آن را برای توسعه دانشگاه خریداری نمود.

از آن زمان به بعد این منطقه شروع به گسترش نمود و فروشگاهها و رستورانهای بسیار متعددی در این منطقه شروع به گسترش نمودند.

توسعه اصلی این منطقه به طور کلی به علت وجود دانشجویان و طیف های مختلف مردمی بود که در این منطقه رفت و آمد داشتند و باعث پیشرفت روزافزون این منطقه گردید به طوریکه امروزه به یکی از یزرگترین مراکز خرید در بانکوک تبدیل گردیده است که روزانه هزاران نفر از آن بازدید می کنند.

از بخشهای دیگر در این ناحیه می توان به Ratchadamri  &  Ratchaprasong اشاره کرد که مرکز هتلهای 5 ستاره و فروشگاههای مد مشهور با مارکهای معتبر جهانی می باشد که هر کدام دارای شعبه ای در آن می باشند.

مهم ترین قسمت در منطقه سیام Central World Plaza می باشد که مرکز برگزاری جشنهای سال نو میلادی و سایر مراسم می باشد.

آخرین  و مهم ترین قسمت در این ناحیه Central Chidlom از مجموعه فروشگاههای بسیار بزرگ می باشد که انواع محصولات در آن قابل تهیه می باشد که در ناحیه ما بین Chidlom و Lang Suan واقع گردیده است که در این ناحیه مجموعه ای از بهترین رستورانها و کافه ها قرار گرفته است که بیشتر مخصوص اقشار  مرفه بانکوک می باشد.

برای رفتن به این منطقه:

قطار هوائی به میدان سیام یا ایستگاه Chidlom

اتوبوس مسیرهای شماره : 2, 15, 16, 21, 25, 29, 34, 40, 45, 47, 50, 54, 73, 79, 93, 141, 163, 204, 508, 511, 513

Sukhumvit Road

تمام مسیر این خیابان مملو از رستورانهای متفاوت و گوناگون است و این فروشگاهها انواع غذاهائی را که یک انسان میشناسد به وی عرضه می کنند از غذاهای تایلندی تا انواع بین المللی آن ضمن اینکه این ناحیه به کافه های زیبا و متنوع خود نیز بسیار مشهور و معروف می باشد.

در این منطقه طیف گسترده ای از انواع هتلها و رستورانها و فست فودها از 5 ستاره لوکس تا ارزان آن برای همگان موجود می باشد که می توان از آنها با توجه به سلیقه و میل  خود استفاده کنید.

به علت وجود تعداد بسیار زیادی از اهالی ژاپن در این منطقه این ناحیه به توکیو کوچولو نیز معروف است.

اگر قصد دارید که شب را در این خیابان بگذرانید و از غذاهای این ناحیه استفاده کنید به خیابان Soi Thonglor بروید و از رستورانهای شبانه این خیابان استفاده کنید و یا از بازار شبانه Chiang Mai استفاده کنید.

برای رفتن به این منطقه:

قطار هوائی به میدان سیام یا ایستگاه Sukhumvit

مترو به ایستگاه Sukhumvit

اتوبوس مسیرهای شماره : 2, 23, 25, 38, 40, 48, 71, 98, 501, 508, 511, 513

Silom Road

مانند بسیاری دیگر از نواحی بانکوک این خیابان نیز مرکز چشم اندازها می باشد ساختمانهای مرتفع شیشه ای که عموما متعلق با بانکها یا دفاتر تجاری بین المللی سرمایه گذاران شرکتهای تولیدی مراکز حقوقی و سایر دفاتر مشابه می باشد.

شما در این خیابان می توانید انواع مختلف جواهرات و سنگهای قیمتی و جواهرات را در دفاتر تجاری و یا سایر فروشگاههای معمولی پیدا نمائید.این فروشگاهها عمدتا در اواسط این خیابان واقع شده اند.

از جذابیتهای این ناحیه وجود معبد هندوها می باشد که تعداد بسیاری از هندوها را برای عبادت و گردشگران را برای عبادت به سوی خود جلب می کند.

در کنار ناحیه خلیج بانکوک که به نام Soi La Lai Sap مشهور است در زمان ظهر و وقت نهار بسیار شلوغ می شود زیرا این ناحیه مرکز فروش لوازم آرایشی و غذاهای اززان برای کارمندان میباشد و در آن دستفروشان انواع محصولات آرایشی بهدتشتی و البته غذائی را با قیمت بسیار پائین عرضه می کنند.

در انتهای شمالی این قسمت شما می توانید علاوه بر مراجعه به رستورانها و فست فودهای شیک و مجلل از دستفروشانی که موز سرخ شده نیز می فروشند خرید نمائید. یا از رستورانهای ژاپنی این منطقه خرید نمائید.

برای رفتن به این منطقه:

قطار هوائی به ایستگاه Saladaeng

مترو به ایستگاه Silom

اتوبوس مسیرهای شماره : 15, 76, 77, 163, 164, 177, 504, 514, 547

Suan Lum Night Bazaar

اگر می خواهید شبی ارزان را بسر کنید باید سری به این خیابان بزنید با انواع رستورانهای ارزان سرگرمیهای مختلف و یک انتخاب متنوع و گوناگون از انواع نوشیدنیای مختلف تایلندی با قیمتی ارزانتر از تصور شما.

این منطقه خرید ناحیه ای است با خیابانهای شسته و رفته و مرتب با فروشگاههای متعدد و متنوع در 2 طرف خیابان با ارائه انواع و اقسام کالاها و نیازهای گردشگران مانند انواع سوغاتی  صنایع دستی و هزاران آیتم دیگر که به انتظار شما نشسته اند.

همچنین در این خیابان انواع کافه رستورانها ساندویچی ها و غذاهای تایلندی ژاپنی  مالزیائی هندی و بین المللی یافت می شود.

 

در قسمت مرکزی این خیابان شما می توانید از انواع نمایشهای موزیکال و رقصهای سنتی تایلندی و بین المللی به صورت کاملا رایگان بازدید نمائید و شبی را تا صبح در این محل بگذرانید.

برای رفتن به این منطقه:

مترو به ایستگاه Lumpini

اتوبوس مسیرهای شماره : 4, 13, 14, 17, 22, 43, 45, 46, 47, 50, 62, 76, 109, 115, 116, 149, 173

 

فروشگاههای زنجیره ای و معتبر


یکی از  مناطقی که به عمده فروشی و قیمت های بسیار ارزان شهرت دارد، بازار پرتونم Pratunam است که در مرکز شهر قراردارد، از صبح تا بعدازظهر باز است و کوچه های باریک آن مملو از مغازه های لباس فروشی است که در آن می توانید با خرید دو یا سه قطعه جنس، از قیمت عمده فروشی برخوردارشوید. در نزدیکی این بازار، سه فروشگاه بزرگ پتونم سیتی کامپلکس Pratunam City Complex و پلتینیوم Platinium و پرتونم سنترPratunam Center قرار دارند که تقریبا دارای اجناس و قیمت های مشابه با بازار هستند. در مجاورت پلتینیوم، فروشگاه لوازم کامپیوتری پن تیپ Pantip Plaza واقع شده که مرکز اصلی خرید این گونه لوازم در بانکوک به شمار می رود.
سیام اسکوئر Siam Square دیگر منطقه اصلی برای خرید دربانکوک است که در خیابان راما یکم قرار گرفته است وفروشگاه های اطراف آن شامل سیام سنترSiam Center، سیام دیسکاوریsiam Discovery، سیام پاراگون Siam Paragon ،ام.بی.کی MBK و توکیو Tokyo می شوند. اجناس این فروشگاه ها قیمت بالاتری نسبت به منطقه پرتونم دارند و تنها درام.بی.کی است که می توانید قیمت های ارزان تر هم پیدا کنید.


ام.بی.کیMBK که مخفف نام Mahboonkrong است، بزرگترین فروشگاه بانکوک و یکی از بزرگترین ها در آسیاست که در سال۱۹۸۵ ساخته شده و دارای هشت طبقه با بیش از ۲۰۰۰ مغازه و۱۵۰ رستوران، هشت سالن سینما و سالن بولینگ است. این فروشگاه روزانه حدود ۱۰۵ هزار نفر بازدید کننده دارد و از
این نظر نیز در تایلند بی مانند است.

در امتداد دیگر خیابان راما یکم، مراکز خرید سنترال ورلد پلازا Central World Plaza ، ورلد ترید سنتر World TradeCenter ، زنZen و ایستن Isten همگی در یک مجموعه منسجم و زیبا قرار گرفته اند که از مهم ترین و بزرگترین فروشگاه های بانکوک به شمار می آیند و اجناس آنها از لحاظ کیفیت و قیمت مانند فروشگاه های سیام اسکوئر هستند. روبروی این مجموعه وسیع، مراکز خرید دیگری چون گیسورن پلازاGaysorn Plaza و نیز فروشگاه بیگ سی Big C واقع شده اند. بیگ سی نیز از جمله فروشگاه هایی است که اجناس متنوع با قیمت بسیار مناسب دارد.


از آنجا که خرید در بانکوک به چند منطقه مشخص محدود نمیشود، می توان به فروشگاه های زنجیره ای رابینسون Robinsonوسنترال Central اشاره کرد که چندین شعبه درمناطق مختلف بانکوک از جمله در خیابان های سیلوم Silom و سوخوم ویت Sukhumwitدارند و دارای اجناس متنوع با کیفیت بالایی هستند. هم چنین فروشگاه کارفور Carrefour در خیابان راما چهارم، مراکز خرید خیابان های سیلوم و سوراونگ Surawong شامل سیلوم کامپلکس، یونایتد سنتر، سیلوم پلازا ، جیم تامپسون و فودلند Foodland از جمله دیگر محل های مناسب برای خرید هستند. علاوه بر اینها بازار شبانه سوان لوم Suan Lum Night Bazaar نیز در فضای آزاد و ساعات پایانی شب می تواند گزینه خوبی برای خرید باشد.

اگر قبلا در سایر نقاط یا بعضی از کشورها ی دنیا  خرید می کردید امروز نوبت خرید در تایلند است زیرا به بهشت خریداران یا مرکز خریدشرق تبدیل شده است.

تایلند به مرکز اجناس کپی و تقلبی نیز مشهور است اما اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید یا بعضی از فروشگاههای معروف تایلند را بشناسید می توانید اجناس اصلی را با پایین ترین قیمت خریداری نمائید.

در این بخش سعی و تلاش ما بر این است که اطلاعات کامل و سودمندی را از فروشگاههای بانکوک در اختیار شما قرار دهیم تا در زمان سفر به این شهر به راحتی از مراکز خرید آن استفاده کنید و در زمان مکان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کامپیوتر و لوازم جانبی

مهم ترین مرکز خرید کامپیوتر و لوازم جانبی آن Panthip Plaza در جاده Petchburi است . البته در مقابل هتل Amari Watergate نیز مرکز خرید دیکری برای قطعات مورد نیاز وجود دارد. هرآنچه را که شما بخواهید در این دو مرکز قابل ابتیاع و دسترسی است. در مرکز خرید Panthip Plaza با 7 طبقه فروشگاه تمام نیازهای شما قابل تهیه است اما صد البته نباید غافل باشید که اجناس کپی نیز در این دو مرکز بسیار است اما اگر به دنبال اجناس اصلی می گردید در طبقات فوقانی این فروشگاه می توانید اجناس اصلی و معتبر را تهیه نمائید.

البته در بانکوک مراکز خرید دیگری هم مانند بازارهای فوق وجود دارد که ارزش دیدن و خرید کردن را دارد و نیز دسترسی به آنها آسانتر از مراکز فوق می باشد.این مراکز عبارتند از:

-  Fortune Plaza در جاده Ratchadaبعد از ایستگاه مترو Param 9

-  مرکز خرید دیگری همنام با Panthip Plaza در جاده Rattanathibet نزدیک مرکز خرید Ngam Weng Wan

- مرکز خرید کامپیوتر در بازار Rangsit

 

بازار خرید شبانه Patpong Night

 

در این بازار طیف وسیعی از اجناس کپی یا به عبارتی تقلبی از ساعت , لباس, کیف, کفش و غیره را می توانید پیدا کنید. این بازار در قلب منطقه Patpong واقع شده است . شما علاوه بر خرید شبانه در این مرکز می توانید از رستورانها و کافه های شبانه آنها برای غذاخوری یا استراحت شبانه استفاده کنید.

 

Suan Lum Night Bazar

این بازار شبانه نیز یکی از بازارهای جالب و دیدنی شهر بانکوک است که می تواند مانند بازار Patpong و Chatuchak جالب و دیدنی باشد ضمن اینکه مانند آنها دارای رستورانهای شبانه نیز می باشد که هم می تواند محلی برای خرید باشد و هم شبی را در کافه ها و رستورانهای محلی این بازار شبانه گذرانده اید و از خوراکیها و نوشیدنیهای آن لذت ببرید.

 

Platinume Fashion Mall

این فروشگاه که بعضی اوقات به نام Pratinum نیز گفته می شود یکی از مراکز بزرگ فروشگاهی با آخرین مدهای لباس در بانکوک است. جای تعجبی ندترد که بسیاری از عمده فروشان از سراسر دنیا برای خرید اجناس استوک و یا خارج از فصل به این فروشگاه مراجعه می کنند.

در داخل این مجموعه فروشگاهی انواع فروشگاه و مغازه های چرم, لباس, ساعت, هدایا و سایر اقلام مورد نیاز مسافران موجود می باشد.

این فروشگاه یکی از مکانهای مورد علاقه کسانی است که به دنبال اجناس ارزان و خریر مدهای جدید هستند.همچنین می توانید از رستورانهای خوب این مجموعه در طبقه چهارم استفاده کنید.

ساعت کار : 10 الی 22

آدرس : Petchburi, Ratchathewi (next to Pantip Plaza)

 

Klong Them Market

می توانیم بگوئیم که  Klong Them Market بزرگترین ارزانترین و جذابترین مرکز خرید در بانکوک است.

هر شنبه از ساعت 5 عصر تا یکشنبه حراج اجناس این فروشگاه شروع می شود که تا روز بعد می توان از این حراج قیمت استفاده نمود. در روزهای تعطیل همچنین افراد دست فروش اجناس خود را در اطراف این فروشگاه به معرض نمایش می گذارند که می توان اجناس ارزان قیمت تری از آنها تهیه نمود.

در این مرکز طیف وسیعی از انواع محصولات از قبیل لوازم منزل ,الکتریکی ,صوتی و تصویری, لباس, کیف, کفش ,کتانی اسپرت, اسباب بازی, لوازم آرایش, ساعت, لوازم آشپزخانه و هر آنچه که لازم داشته باشید را به مشتریان ارائه می کنند.

The Emporium Market

این مرکز فروشگاهی یکی از سرراست ترین مراکز فروشگاهی در بانکوک است. این مرکز چند طبقه درست بعد از ایستگاه  PhromPhong  واقع شده است. در داخل این مرکز تعداد زیادی از فروشگاهها با مارکهای مختلف بین المللی وجود دارد که می توان به راحتی به آنها دسترسی پیدا کرد. در داخل این مجموعه می توانید انواع لباسها مبلمان کفش و یا سایر مایحتاج مورد نیاز را به راحتی تهیه نمود.

همچنین می توانید از مراکز غذایی و تفریحی آن مانند کافی شاپ و غیره در کنار سینمای آن در طبقه 6 استفاده نمود.

آدرس : قطار هوایی ایستگاه    PhromPhong

Gayson Plaza

اگر به دنبال اجناس شیک و لوکس می گردید  این مرکز خرید در خدمت شما است. این مرکز خرید با طراحی عالی و اختصاصی همرا با نوآوری جدیداست که فقط در این فروشگاه می توان آن را پیدا نمود.

در این مرکز فروشگاهی شما بهترین مارکهای تایلند و بین المللی را می توانید مشاهده کنید که بوتیکها و مغازه های این فروشگاه آنها را به شما ارائه می کنند. در کنار تمام این فروشگاههای شیکو مدرن شما می توانید از رستورانهای این مجموعه با غذاهای لذیذ آن استفاده کنید.

ساعت کار : 10 صبح الی 9 شب

آدرس : قطار هوایی ایستگاه Chidlom  جنب Ratchaprasong

 

Wang Long Market

این بازار یکی از بهترین مکانها برای خرید لباسهای مد روز و لوازم است. در این فروشگاه شما می توانید اجناس نو و دست دوم از اجناس مارک دار یا بدون مارک تهیه کنید.اجناس این بازار پایین است اما شما می توانید با چانه زدن قیمت آنهارا پایین تر هم بیاورید.شما در این بازار مجموعه ای از انواع مشتریان و گردشگران تا خریداران محلی و داخای را می توانید مشاهده کنید.

آدرس : بعد از بیمارستان Siriraj نزدیک ایستگاه قطار هوایی  Saphan Thaksin

Fortune Town

این مرکز مجموعه ای از هتل مرکز خرید و سوپر مارکت است که تماما در یک مجموعه برای شما قابل دسترسی است. ای مرکز خرید برای مشتریان آن به مرکز لوارم الکتریکی دوربین و موبایل معروف است. این مجموعه دارای 3 طبقه است که جدا از مرکز هتل و سوپر مارکت است. در طبقات دوم و سوم این مجموعه می توانید از انواع مدلهای کامپیوتر و موبایل دیدن نمائید سپس برای استراحت و صرفه غذا به طبقه اول آن مراجعه نمائید.

آدرس : ایستگاه قطار هوایی Phra Rama 9

 

Bobae Whole Sale Market

این مرکز بیش از چهل سال است که به عنوان مرکز پوشاک بانکوک معروف است. این مرکز قدیمی ترین و بزرگتین مرکز فروش عمده لباس در منطقه بانکوک است. اینجا جایی است که ماجراجویان مد لباس خود را به آن می رسانند تا از انواع مدلهای آن دیدن کنند.اگر قصد خرید لباس برای سوغات سفر خود را دارید این محل بهترین انتخاب شما است.شما در این محل می توانید انواع مدلهای پیراهن شلوار تی شرت لباسهای پوشیده و اسلامی و غیره را برای خانمها آقایان و بچه ها تهیه کنید. این مرکز فروشگاهی با بیش از 700 مغازه در زیر یک سقف نیازهای شما را برآورده می کند ضمن اینکه خدمات صادرات کالا را نیز برای شما انجام میدهند.

Siampeng Wholesale Market

اگر به دنبال شور و اشتیاق در یک بازار محلی هستید مطلب زیر برای شما است. Sampeng یکی از قدیمی ترین بازارها و محلات در بانکوک است اگر چیزی را فراموش کرده اید که همراه خود به سفر ببرید یا اگر به دنبال چیزی می گردید که در هر فروشگاهی یافت نمی شود و می خواهید ساز و برگ سفرتان را کامل کنید اینجا همان جایی است که می خواهید و آرزوی قلبی شما است.

همه نوع خنزر پنزری در این مرکز خرید یافت می شود و به قول خودمان از جان آدمیزاد تا شیر مرغ.

از رفتن به این بازار آشفته  پشیمان نمی شوید اگر چه این مرکز خرید نزدیک محله چینی ها است اما صاحبان آن بیشتر هندی ها و تابلتدیها هستند.

آدرس : ایستگاه اتوبوس Hua Lumpang (MRT) سپس کرایه یک تاکسی تا بازار

 

Little India or Pahurat

 

منطقه پاهورات Pahurat یا منطقه هندیها یکی دیگر از نواحی بانکوک است که توسط اهالی کشور هند اشغال یا تاسیس شده است که به مرکز محصولات نساجی نیز معرف شده است. این منطقه به عنوان مرکز عمده محصولات نساجی خود را معرفی کرده است.ضمنا می توانید انواع شالهای ابریشمی و شالهای کشمیری را در این منطقه پیدا کنید. شما علاوه بر محصولات نساجی سایر محصولات دیگر این منطقه مانند کفش لباس انواع CD طلا و جواهرات هندی و همچنین غذاهای ندی را در این منطقه پیدا کنید.

 

MBK shopping Center

MBK یا به اسم تایلندی Mah Boon Krong جایی است که بسیاری از مردم تایلند ترجیح می دهند برای خرید به این مرکز بیایند. این فروشگاه در 7 طبقه و شامل 2000 فروشگاه متفاوت می باشد. در این فروشگاه انواع لباس صنایع دستی لوازم الکتریکی کفش لوازم خانگی و سایر محصولات مورد نیاز قابل ابتیاع می باشد. ضمن اینکه شما می توانید از امکانات جانبی این مرکز مانند سالن ورزش و بولینگ حتی سینما یا رستوران آن استفاده کنید. تمام این امکانات در کنار یکدیگر باعث شده است تا به یک مرکز معتبر و مشهور در بانکوک تبدیل گردد.

 

Pantip Plaza

این مرکز فروشگاهی به عنوان مرکز لوازم الکترونیکی و کلیه لوازم وابسته یا Hi – Tech  می باشد. این محل مکان بسیار مناسبی برای بدست آوردن قیمت مناسب اجناس می باشد. این مجموعه 5 طبقه در قسمت های مختلف خود انواع و اقسام لوازم کامپیوتر پرینتر DVD دوربین و انواع اسکنر و لوازم وابسته را با پایین ترین قیمت ارائه می کند.همچنین می توانید از رستورانهای داخلی و خلوت این مجموعه جهت صرف غذا و استراحت استفاده کنید.

آدرس : ایستگاه قطار هوایی Siam or ajchathewi از آنجا 5 دقیقه پیاده روی یایک تاکسی به فروشگاه

Saphan Lek (Iron bridge)

این بازار به مرکز ارزان لوازم الکترونیکی مشهور است.این بازار حد فاصل بازار چینی ها و بازار هندیها است بنابراین شما می توانید با یک پیاده روی و بازدید از فروشگاهها هر 3 مرکز خرید را در طول مسیر بازدید نمائید.

در طول این مسیر همچنین شما می توانید از Sampen یا بازار محصولات نساجی نیز بازدید داشته باشید که در آن انواع محصولات پارچه ای قابل ابتیاع است.

 

Siam Center

یکی از مراکز معروف شهر بانکوک بازار Siam می باشد که با 2 بازار Siam Paragon  و بازار Siam Discovery در ارتباط می باشد.

 

Siam Discovery

برای رفتن به این مرکز خرید کافی است که با یک اتوبوس BTS به ایستگاه Siam وارد شوید.

 

Siam Paragon

یکی از راحت ترین و مناسب ترین مراکز خرید در بانکوک است . این مرکز خرید یکی از هوشمند ترین مراکز خرید آسیا و تایلند است که در آن انواع مارکهای بین المللی و معتبر دارای شعیه می باشند و بهترین و جدید ترین مدلهای روز در مورد انواع لباس و پوشاک را ارائه می کنند.تمامی اجناس لرلئه شده توسط این فروشگاه اصلی بوده و جایی برای اجناس تقلبی وجود ندارد. این مرکز دارای 4 طبقه است که شامل پوشاک لوازم آرایشی و بهداشتی و سایر ملزومات است. از امکانات جانبی این مرکز خرید می توان به رستوران و غذاخوریهای طبقه پایین آن اکواریوم تفریحی آن و 8 سینمای این مجموعه اشاره کرد که می تواند تمام نیازهای مختلف شما را برآورده کند.

 

Siam Square

این بازار در قلب بانکوک قرار گرفته است و به عنوان بهشت خریداران معروف است. با سابقه ای 40 ساله انواع گروههای سنی از پیر و جولن را به طرف خود می کشاند همچنین در خیابانهای اطراف فروشگاه و منطقه سیام شما می توانید انواع فروشندگان را که مدلهای مختلف لباس را برای فروش عرضه می کنند را مشاهده کرد و از آنها خرید نمود.

آدرس : در مسیر فروشگاههای MBK Center  و Siam Covery  و Ciam Center , و Siam Paragon قرار گرفته است.

 

بازدید کننده گرامی اگر از خدمات این مجله و آژانسهای مسافرتی معرفی شده استفاده نموده اید بسیار خوشحال خواهیم شد اگر ما را از نظر خود درارتباط با خدمات این سایت و آژانسهای معرفی شده مطلع فرمائید تا در آینده خدمات بهتر و کاملتری را ارائه نمائیم

با تشکر مدیریت سایت

Comments  

 
+6 #33 Mehdi farahani 1394-09-18 17:48
سلام وخسته نباشید اگه ممکن هست ادرس مرکز خرید نقره جات رو در تایلند میخواستم
Quote
 
 
+1 #32 باقر شریفی 1394-08-19 06:35
سلام
ادرس عمده فروش های لباس ورزشی تایلند.
باتشکر
Quote
 
 
-7 #31 Mehran Marvdashti 1394-04-15 07:31
سلام
مراکز خرید پوشاک عمده استوک تایلند کجاست
Quote
 
 
+3 #30 Rastin 1394-02-10 15:45
سلام میتونید راهنای کنید شرکتهای که در تایلند کار ارسال کالا به صورت عده به ایران را میدن, ایا از تایلند کارگوهای هستند که جنس رو از مرز سلیمانیه وارد ایران کنن کارگوهای که بار رو تضمین کنند
Quote
 
 
-2 #29 نوید 1393-04-25 21:15
,سلا خسته نباشید در اول با تشکر از نوشتهای کامل در مورد بانکوک مراکز خرید عمده کیف زنانه در بانکوک را راهنمایی کنید و روشهای ورود ان به ایران با تشمر فراوان نوید
Quote
 
 
+13 #28 اسما 1392-11-06 07:35
سلام می خواستم مراکز خرید عمده پوشاک در تایلند رو به من معرفی کنید؟در ضمن قیمتش ارزان هم باشه.من کارت بازرگانی ندارم آیا برای آوردن پوشاک به مشکل بر می خورم؟
Quote
 
 
+2 #27 SONYA 1392-10-28 16:26
با سلام
لطفا مراکز خرید لباسهای بارداری بصورت عمده و ارزان رو معرفی کنید .
با تشکر و آرزوی موفقیتهای روز افزون برای شما
Quote
 
 
+1 #26 SONYA 1392-10-28 16:21
با عرض سلام و خسته باشی .
لطفا در مورد خزید لباسهای بارداری در تایلند میتونید راهنمایی کنید . اگر مراکز عمده و ارزان فروشی رو معرفی کنید از شما کمال تشکر رادارم .
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما .
Quote
 
 
+5 #25 javid 1392-10-23 10:46
با سلام
شنیده ها حکایت از این دارد که نقره جزء اجناس ارزان قیمت(به نسبت قیمت ایران) در تایلند می باشد و خرید آن برای مسافران به صرفه و مقداری از هزینه های سفر را کاهش می دهد. لطفاً در صورت امکان اطلاعاتی در این مورد بدهید و آدرس دقیق مراکز خرید آنرا نیز معرفی بنمایید.

با تشکر از راهنماییهایتان
Quote
 
 
+3 #24 علیرضا ربانی 1392-09-29 16:55
با سلام من فروشگاه تخصصی ناخن دارم برای خرید می خواهم بیام تایلیند در صورت امکان من و راهنمایی کن کجا برم که ارزانتر باشه مرسی
Quote
 

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

 
صفحه شما : تور تایلند بانکوک مراکز خرید و فروشگاه ها
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست