10 مکان برتر گردشگری مالزی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

 

کوالالامپور پایتخت کشور مسلمان مالزی به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگران مخصوصا خانواده ها

یکی از جذابترین و پیشرفته ترین کشورهای توریستی شرق آسیا می باشد که مورد توجه بسیاری از

گردشگران از کشورهای مختلف دنیا و بخصوص گردشگران ایرانی واقع گردیده است.

در این مقاله به معرفی 10 مکان برتر گردشگری مالزی می پردازیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پنانگ

یکی از مقاصد جدید گردشگری در مالزی می باشد که مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی واقع گردیده است.

این بخش از مالزی دارای جمعیت زیادی از مهاجرین چینی می باشد که در این منطقه سکونت گزیده اند.شما می توانید با بازدید از این منطقه ضمن اینکه از زیبائیهای ناب این منطقه بهره مند میگردید از معابد چینی مانند پنانگ هیل یا معبد مار و یا سایر دیدنیهای این منطقه بازدید نمائید ضمن اینکه با حمام آفتاب در سواحل زیبای منطقه و آب تنی در آبهای آن سفری لذت بخش را داشته باشید.

در پایان هم می توانید با مراجعه به رستورانهای چینی این منطقه از انواع غذاهای لذیذ چینی و مالزیائی لذت ببرید.

 

Cameron Highland

این منطقه کوهستانی یکی از زیبائیهای خاص اطراف کوالالامپور می باشد جائی که شما علاوه بر استفاده از آب و هوای پاک کوهستانی و استفاده از مناظر زیبای کوهستانی میتوانید از مزارع چای و کاکتوس این منطقه نیز بازدید نمائید.

همچنین میتوانید از زمینهای زیبای گلف این منطقه بازدید و یا ساعاتی را در این زمینها به بازی جذاب گلف بپردازید.

 

Taman Negara

اگر میخواهید از جنگلهای پیج در پیج استوائی و یا رودانه های پر آب آن بازدید نمائید و یا اگر میخواهید در این نواحی قدم بزنید این منطقه انتظار شما را میکشد.

در این منطقه می توانید همراه با یک قایق سواری و ماهیگیری سفری لذت بخش را داشته باشید.

 

Pulau Redang

اگر میخواهید غواصی کنید شنا کنید عکاسی کنید و یا دنبال مناظر بکر میگردید این ساحل شرقی منطقه کوالالامپور بهترین انتخاب برای شما می باشد تا آرزوهای شما را برآورده کند.

 

Sarawak and Sabah

صعود به کوههای زیبا و پر از جنگل Kinabalu و بازدید از مناطق افسانه ای بورنئی جائی که شما می توانید طبیعت وحشی و ناب منطقه را از نزدیک ببینید و با قدم زدن در این مناطق از طبیعت زیبای این نواخی لذت کافی را ببرید.

 

Melaka

این شهر تاریخی و قدیمی با آثار تاریخی به جای مانده از دوران حکومت پرتقالیها هلندیها و اسپانیائیها یک اثر تاریخی بسیار زیبا از دوران حکومت اشغالی بر مالزی می باشد که با مراجعه به این منطقه می توانید از زیبائیهای ناب آن لذت ببرید.

 

Langkawi

این جزیره زیبا که امروزه یکی از مقاصد اصلی گردشگری در میان گردشگران خارجی و ایرانی می باشد مرکز انواع تفریحات آبی و غیر آبی دز این منطقه می باشد که گردشگران بسیاری را به خود جلب میکند.

 

Kuala Lumpur

این پایتخت شرقی با آسمان خراشهای بلند بازارهای رنگارنگ محله های متفاوت آثر تاریخی معابد و سایر دیدنیها حده اقل 3 روز برنامه گشت را برای شما تدارک دیده است تا بتوانید گوشه هائی از این  شهر زیبای شرقی را از نزدیک ببینید.

 

Putrajaya

این شهر جدید اداری مالزی که به عنوان پایتخت جدید مالزی معرفی شده است یک شهر جدید با انواع امکانات مختلف شهری مانند مسجد دریاچه باغ گیاه شناسی و سایر امکانات تفریحی می باشد که علاوه بر مرکز اداری بودن برای بازدید نیز بسیار جذاب و زیبا می باشد.

Genting Highland

اگر میخواهید یک روز گردشی کامل را در ارتفاعات کوه ها و در بزرگترین تلهای دنیا و یا در تنها کازینوی مالزی سپری کنید باید سری به منطقه بزنید.

در این منطقه تفریحی شما می توانید یک روز کامل را در این منطقه سپری کنید و از امکانات رفاهی و تفریحی  متعدد منطقه استفاده کنید.

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

 
صفحه شما : اخبار اخبار 10 مکان برتر گردشگری مالزی
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست