فستیوال خرید استانبول

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

فستیوال بزرگ ، شهر استانبول را به وجد خواهد آورد


دومین فستیوال خرید استانبول بعد از برگزاری موفقیت آمیز اولین آن در سال گذشته در تاریخ های 20 خرداد لغایت 9 تیرماه 1391 امسال در یکی از پرتحرک ترین شهرهای دنیا یعنی استانبول برگزار خواهد شد. تخفیفهای ویژه...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید تا سقف بیش از 50% در لباس و سایر موارد از جمله لوازم منزل و سایر مایحتاج مورد استفاده روزمره در فستیوال خرید استانبول موجب جلب رضایت بیش از پیش مسافرین ورودی از اقصی نقاط جهان به این شهر خواهد شد. برای برگزاری هر چه بهتر فستیوال خرید استانبول فعالیت های جانبی دیگر چون فعالیت های فرهنگی همچون نمایشهای عمومی ، هنری ، قرعه کشی جهت اهداء جوائز ، تئاتر و مراسم فولکوریک در شهر استانبول با نور پردازی ویژه اجرا خواهد گردید و استانبول یکبار دیگر با میزبانی این رویداد با اهداء جوائز ویژه ، برنامه های ویژه و قرعه کشی و از همه مهمتر تخفیفات ویژه فروش جهت محصولات روز، ساعات پرهیجانی را رقم زده و بار دیگر به شهری پرستاره مبدل خواهد گردید. در خلال برگزاری فستیوال خرید استانبول در نقاط مختلف شهر، مراکز خرید و بسیاری از مغازه ها برنامه های جانبی اجرا خواهند نمود. و استانبول مدت 21 روز کانون تفریح و خرید خواهد شد.

 

استانبول با برگزاری جشن های خیابانی ، نمایش ها ، جشن های موزیکال ، قرعه کشی ها و اجرای برنامه های متنوع توسط گروههای میهمان از خارج از کشور کانون جاذبه های گردشگری منطقه خواهد گردید. در کنار تخفیفات تا سقف بیش از 50% جهت محصولات روز، قرعه کشی ، جشن های ویژه هر هفته در قسمت های آسیایی و اروپایی شهر استانبول در یکی از مراکز خرید بزرگ یک شب ویژه خرید در نظر گرفته خواهد شد. در خلال برگزاری این فستیوال خرید که با هدف قراردادن شهر استانبول در جمع مراکز مهم خرید دنیا انجام میگیرد گردشگران خارجی فرصت این را خواهند داشت تا خارج از دوره معمول برگزاری حراج ها با ویژگیهای خاص به خرید بپردازند.

گردشگران خارجی این امکان را خواهند داشت تا از امتیازات خرید بدون مالیات بهره گرفته و مالیات بر خرید خود را از گیشه های وجوه مالیاتی که در برخی از نقاط شهر دایر گردیده است، دریافت نمایند. فستیوال و تبلیغات هدف پیش رو افزایش حجم تجاری غیرمتمرکز (پراکنده) از 41% در سال 2011 به 50% در سال 2012 می باشد. بعد از برگزاری اولین دوره فستیوال خرید در شهر استانبول در سال 2011 که با سرمایه گذاری بالغ بر 50 میلیون لیره ترک برگزار گردید، امسال دومین دوره آن 20 خرداد 1391 در شهر استانبول شروع خواهد شد. فستیوال مذکور در شهر استانبول به وسعت تقریبی یک کشور با جمعیت تقربی 14 میلیون نفر و وسعت 5343 کیلومتر مربع در 100 مرکز خرید مدرن و در قسمتهای مختلف شهر و مناطق تقسیم ، نیشان تاشی ، شیشلی ، باکرکوی ، فاتیح ، بحریه و بغداد به عنوان مراکز خرید مهم شهر استانبول برگزار خواهد گردید.

فستیوال خرید استانبول با میزبانی 5 میلیون گردشگر خارجی در طول برگزاری فستیوال در سال 2011 ، مقدمات حضور میلیون ها گردشگر خارجی دیگر را در سال 2012 را نیز فراهم خواهند نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرسهای الکترونیکی زیر مراجعه فرمایید

Web : www.istshopfest.com

Fachebook: www.facebook.com/istshopfest

Twitter : www.twiter.com/istshopfest

Foursquare : www.Foursquare.com/istshopfest

خانم زینب چالیشتیران 00905324665653 00902123375189

خانم بانو گولسوی کورجان 00905545354985 00902123375118

افزودن کامنت


Security code
کد جدید

 
صفحه شما : اخبار اخبار فستیوال خرید استانبول
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد

طراحی سایت و هاست بهسازان هاست